Фестиваль науки

25 травня, в рамках проведення Фестивалю науки, кафедра анатомії і фізіології людини та тварин демонструвала людський організм на мікроскопічному рівні. З метою популяризації науки в галузі біомедицини та лабораторної діагностики, ми демонстрували цитологічні та гістологічні мікропрепарати біологічних рідин та тканин людського організму.
       Мешканці та гості міста з цікавістю розглядали продемонстровані нами матеріали, а майбутні абітурієнти отримали необхідну інформацію щодо вступу.

Нагадаємо, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника щорічно влаштовує Фестиваль науки, під час якого учасники свята мають чудову змогу побачити демонстраційно-наукові експерименти та досліди, а факультети, у свою чергу, мають нагоду зацікавити наукою майбутніх абітурієнтів.