26-27 травня  відбувся Міжнародний  симпозіум УАРМ-2023-Львів! Ще один успіх репродуктивної медицини України! В цьому масштабному науковому дійстві взяли участь доцент кафедри анатомії і фізіології людини та тварин ПНУ Оксана Глодан та старший викладач цієї ж кафедри Світлана Наконечна. Учасники відзначають високий рівень доповідей, які розкрили найактуальніші питання репродуктології сьогодення. Знання даної галузі є надзвичайно важливими для студентів нашої кафедри, оскільки в майбутньому вони можуть працювати ембріологами у клініках. До речі, на даному заході ми мали приємні зустрічі з випускниками нашої кафедри різних років, які успішно працюють у репродуктивних клініках Прикарпаття. Наступною ланкою отриманих знань будуть наші студенти, яким викладачі зможуть надати найновіші дані галузі, що так необхідно для майбутнього працевлаштування. Дякуємо організаторам за можливість відчути атмосферу симпозіуму в залі, всім, спікерам за змістовні доповіді вищого ґатунку, оргкомітету за бездоганне проведення форуму та чарівному місту Лева за гостинність!