Звітна наукова конференція студентів підсекції кафедри анатомії і фізіології людини та тварин за 2022 рік

Сьогодні 06.04.2023 року відбулась звітна наукова конференція студентів підсекції анатомії і фізіології людини та тварин за 2022 рік.

З вітальним словом виступив завідувач кафедри анатомії і фізіології людини та тварин за 2022 рік, д.м.н., проф. Грицуляк Б.В. Здобувачі вищої освіти спеціальності 091 ОПП, Біологія та лабораторна діагностика біологічних  систем, презентували результати власних досліджень. У заході розглядалось широке коло актуальних запитань сучасної морфології та лабораторної діагностики. Варто зазначити, що цьогорічні доповіді студентів підготовлені на високому рівні.

Розширюємо горизонти, дякуємо усім учасникам наукової конференції за змістовні та наукові доробки, які були презентовані під час заходу.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати зі студентами очно!

Прикарпатський Національний Університет ім. В. Стефаника

Факультет природничих наук