Екскурсія в клініко-діагностичну лабораторію Міського клінічного перинатального центру

Під час проходження виробничої практики студенти 4-го курсу спеціальності 091 Біологія ОПП «Біологія та лабораторна діагностика»  під керівництвом доцента Оксани Глодан відвідали Клініко-діагностичну лабораторію Міського клінічного перинатального центру.
      Студенти мали можливість на практиці побачити та зрозуміти всі тонкощі лабораторних досліджень, оволодіти основними методами новітніх технологій, які використовуються в лабораторіях різного профілю, спостерігати за роботою кваліфікованих лікарів-лаборантів, перейняти їхній досвід та відпрацювати власні навички з дотриманням стандартів безпеки і якості роботи з біоматеріалами, про які змістовно, науково та доступно розповіла зав. клініко-діагностичної лабораторії Леся Волосянко.
      Щиро дякуємо керівництву закладу та зав. клініко-діагностичної лабораторії Лесі Пастущин, за надану можливість відвідати сучасну лабораторію, а студентам бажаємо успіхів у навчанні.