Міжнародне стажування

Доцент кафедри Оксана Глодан взяла участь у V Міжнародній програмі наукового стажування “Нобелівські Лауреати: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“. Стажування (підвищення кваліфікації) проходило з 24 червня по 20 серпня 2022 року в International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas –Jerusalem – Beijing) у формі самоосвіти.
       Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, набуття досвіду провадження науково-дослідної діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, а також вдосконалення та набуття необхідних загальних і професійних практичних компетентностей.
      Міжнародний Сертифікат №8808, 20.08.2022 р. К-ть годин/кредитів ЄКТС: 180 год /6 ЄКТС.

Міжнародна програма стажування /переглянути/