Карантин з користю

Доцент кафедри анатомії і фізіології людин та тварин, канд.мед.наук Ірина Івасюк за період карантину взяла участь у навчальних семінарах, симпозіумі, конференціях, вебінарах та отримала близько 20 сертифікатів. Все це для здобуття нових знань та вмінь в абсолютно різних сферах науки і медиини.

Прослухані вебінари були на наступні теми: “Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection”, “Пошук і аналіз літератури у  Web of Science Core Collection“, “Оновлений Journal Citation Reports“, “Публікації в міжнародних виданнях“, “Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця“, “Секрети ефективного навчання“, “Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця“, “Трансплантація кісткового мозку в Україні: очікування та реалність“, “Monozygotic, dizygotic twins and what’s  in between“. Щодо онлайн-семінарів та конференцій, то піднімалися наступні актуальні проблеми: “Складні випадки реалізації репродуктивних планів“, “Професійний розвиток лікарів-акушерів-гінекологів під час пандемії“, “Implementation of modern science into practice“, “Problems and perspectives of modern science and practice“, “Школа матері та дитини, роль акушера-гінеколога“, “Аналіз наукової інформації: інформаційні інструменти Clarivate для науковців та адміністраторів“, “Медико-біологічні аспекти та мультидисциплінарна інтеграція в концепції здоров’я людини“, “Як підвищити впевненість лікаря в профілактиці вроджених вад і ускладнень вагітності“, “Якість життя жінки елегантного віку. Впроваджуємо експертний досвід в клінічну практику” . Також доцент взяла участь в міжнародному онлайн-симпозіумі лікарів “Мистецтво лікувати“.