І знову нові знання та сертифікати!

У період відпусток та карантину викладачі кафедри продовжують отримувати актуальні навички, необхідні для організації роботи та навчання.

Доцент кафедри Ірина Случик надалі проходить курси на давно уже відомій платформі Coursera, де викладають кращі інструктори з університетів та компаній світового рівня. Прослухано курси на наступні теми: “Academic Listening and Note-Taking“, “Bacteria and Chronic Infections“, “Scholarly Communication“.

Старший викладач кафедри Неля Долинко пройшла онлайн-курси підвищення кваліфікації (загальною кількістю 24 години), вебінари та отримала шість сертифікатів. На курсах розглядалися актуальні проблеми сучасного освітнього середовища, а саме: “Організація освітнього середовища засобами G Suite for education”, “Онлайн-ресурси для реалізації формувального оцінювання”, “Пошук інформації та засоби її превірки на достовірність (правда, фейк), джерела походження”, “Проектна діяльність – як ключ до навчання”. Вебінари були прослухані на такі теми: “Як побудувати онлайн освіту з нуля на базі SharePoint”, “Організація навчального процесу в Teams for Education”.