Доцент кафедри Глодан Оксана взяла участь у XIV міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини»

У Буковелі протягом 31.05-02.06.2019 р. проходив XIV міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини», який організувала Українська Асоціація Репродуктивної Медицини. Захопливі доповіді, новітня інформація – це прекрасна можливість обміну знаннями і досвідом між колегами України та світу.

В рамках цього заходу обговорювалися такі проблеми сучасності, як фертильність у онкохворих, ембріологія і генетика, реалії бездітних сімей в Україні, раціональность використання гормонотерапії в акушерстві та гінекології та інше.

Доц. Глодан О.Я. прийняла активну участь в науковій частині симпозіуму, а також долучилася до благодійного забігу здоров’я до Дня захисту дітей. Зібрані кошти передані до Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру. Дякуємо президенту UARM проф. О.Юзько та організаторам за цю прекрасну ініціативу.