Студенти відвідали Клініко-діагностичну лабораторію

24 вересня 2019 р. на базі ? Клініко-діагностичної лабораторії КНП «Лисецька ЦРЛ» доцент Глодан Оксана та завідувач Волосянко (Пастущин) Леся провели практичні заняття з дисципліни «Методи імунодіагностики» для студентів магістрів спеціальності 091 “Біологія” (ОПП Лабораторна діагностика).

Завідувачка Клініко-діагностичної лабораторії  Леся Волосянко (випускниця Факультету природничих наук, спеціальності «Біологія») ознайомила студентів із спектром діагностичних досліджень, що виконуються в лабораторії, особливостями технології їх проведення та вимогами режиму роботи у лабораторії.

Студенти та викладачі кафедри щиро вдячні завідувачці Клініко-діагностичної лабораторії Лесі Волосянко (Пастущин) за пізнавальну та корисну інформацію!