Тренінги для викладачів університету в рамках проекту MoPED

Цьогоріч співробітники кафедри анатомії і фізіології людини та тварин доц. Оксана Глодан та ст. викл. Неля Долинко мали надзвичайну можливість бути учасниками навчальних тренінгів з підвищення кваліфікації «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних технологій викладання – MoPED», в рамках проекту програми ЄС Еразмус+, які проводилися в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника  29 травня і тривали упродовж 3-х днів.

Впродовж 29-31 травня викладачі пройшли навчання в низці нових навчальних тренінгів і семінарів з розвитку цифрової грамотності та використання інноваційних освітніх технологій у професійній підготовці майбутніх вчителів. Учасники тренінгів обговорили проблему розвитку критичного мислення, працювали над вирішенням проблемних навчальних ситуацій. Цікавими також були завдання з розвитку медіаграмотності та медіакультури особистості в освітньому процесі.