Студенти кафедри взяли участь у відкритті IV міжнародного фестивалю «Карпатський простір»

3 травня студенти кафедри анатомії і фізіології людини та тварин разом зі старшим викладачем Нелею Долинко прийняли участь у цьогорічному відкритті IV міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір» («Carpathian space 2019»), взявши участь у театральній ході. Фестиваль приурочили до 357-річчя Івано-Франківська, який має на меті показати безліч мистецьких, культурних та розважальних заходів. Учасники заходу пройшли від Вічевого Майдану до площі Франка, де розмістили головну сцену фестивалю.

«Carpathian Space» – це зміна середовища, зміна мислення, сучасне та класичне мистецтва. Фестиваль ставить перед собою амбітне завдання – представити Івано-Франківськ передусім як цілісний потужний інфраструктурний комплекс, який може стати територією зустрічей людей різних сфер інтересів, а також різних країн і націй.