Участь у науково-практичному семінарі

Викладачі кафедри продовжують вдосконалювати свої навички, відвідуючи заходи, присвячені вивченню новітніх методів лабораторної діагностики. Так, 16 листопада, в м. Ужгород відбувся науково-практичний семінар «Сучасні можливості лабораторної діагностики. Клінічне застосування цитологічних та загально-клінічних методів досліджень». Своїм досвідом з учасниками заходу поділилися провідні спеціалісти в галузі лабораторної діагностики та рідинної цитології:
Хоперія В.Г. – доктор медичних наук, завідувач кафедри фундаментальної медицини університету ім. Т. Шевченка, м. Київ;
Dr. Aytsemik HARUTYUNYAN – експерт Міжнародної академії цитології (IAC-PCD) з валідації методів рідинної цитології. Франція;
Оганесян М.А.– кандидат медичних наук, спеціаліст лабораторної медицини м. Гродно. Білорусь.

• Конференція