Робота наукового гуртка “Актуальні питання сперматогенезу”

Мета роботи гуртка: залучення студентів до наукової діяльності, розкриття творчих здібностей, поглиблене вивчення репродуктивної системи чоловіка та сучасних методів діагностики, проведення наукової роботи студентами з перспективою виконання дипломних робіт. Студенти у рамках практичної діяльності проводять лабораторні дослідження еякуляту:визначають макроскопічні параметри, виготовляють нативні препарати та мазки, проводять мікроскопічний аналіз, вивчають морфологію сперматозоїдів в нормі та при патології.

?На кафедрі функціонує студентський науковий гурток «Актуальні питання сперматогенезу».?‍??‍??‍???‍?Мета роботи гуртка: залучення студентів до наукової діяльності, ??‍??розкриття творчих здібностей, ?поглиблене вивчення репродуктивної системи чоловіка ?та сучасних методів діагностики, ?проведення наукової роботи студентами з перспективою виконання дипломних робіт?????.Студенти у рамках практичної діяльності проводять лабораторні дослідження еякуляту:?визначають макроскопічні параметри, ?‍??‍???виготовляють нативні препарати та мазки, ?проводять мікроскопічний аналіз, ???вивчають морфологію сперматозоїдів в нормі та при патології.?‍?????

Опубліковано Кафедра анатомії і фізіології людини та тварин Четвер, 15 листопада 2018 р.