Профорієнтаційна зустріч «Обери своє майбутнє» з студентами КЗФПО “Івано-Франківський медичний фаховий коледж” ІФОР

25 квітня 2023 р. відбулася профорієнтаційна зустріч «Обери своє майбутнє» зі здобувачами освіти спеціальності Медсестринство КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР під гаслом «Кожний фініш – це, по суті, старт».
На початку зустрічі з інформацією про Університет, його місце в рейтингу серед інших ЗВО, освітню, наукову, проєктну діяльність та особливості вступної кампанії 2023 розповів проректор з науково-педагогічної роботи, відповідальний секретар Приймальної комісії к.м.н., доц. Едуард Лапковський .
Представниками від кафедри анатомії і фізіології людини та тварин в зустрічі взяли участь к.б.н., доц. Оксана Глодан, ст. викладач Світлана Наконечна та студенти. Вони розповіли присутнім про переваги навчання на спеціальності 091 Біологія та біохімія ОП Біологія та лабораторна діагностика, а також про перспективи кар’єрного росту випускників спеціальності.

Було змістовно, конструктивно та інформативно.
Щиро дякуємо адміністрації коледжу за надану можливіть спілкування з студентами.
Разом до перемоги!