1 травня викладачі кафедри доц. Глодан О.Я та ст. викл. Наконечна С.П. організували тренінг “Домедична допомога при невідкладних станах “. Такі заходи у цей нелегкий для України час є дуже актуальними. Теоретичні та практичні заняття , які провів інструктор з надання домедичної допомоги Перегуда Тарас Ігорович, будуть корисними для кожного, адже вміння виконати кілька правильних дій, які допоможуть врятувати життя людини , важливі як ніколи. Учасниками тренінгу були студенти спеціальності 091 біологія, 014 Середня освіта.
Висловлюємо щиру подяку Товариству Червоного Хреста за допомогу у проведенні таких заходів.
Тренінг ,,Домедична допомога при невідкладних станах ” для студентів спеціальності 091 Біологія
![](https://kaflt.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/25/2023/05/photo_2023-05-04_12-26-58-1024x568.jpg)