ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Завітайте на Факультет природничих наук!

В рамках участі у офлайн заході “Знайомство з Факультетом природничих наук”  представляємо вам перелік кафедр та освітніх програм, що вони реалізовують. А також, уже цієї суботи, 04.06.2022 року кожна з них готує для вас багато цікавинок. Тож, пропонуємо переглянути програму заходу та відвідати кожну кафедру.

Знайомтесь, це кафедра анатомії та фізіології Факультету природничих наук Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника

Девіз кафедри: здоров’я – найцінніше надбання.

Дата та час проведення

04.06.2022 р.,

Початок заходу: 10.00

Тривалість заходу: 10.00-14.00

Формат заходу: офлайн

за адресою: вул. Галицька, 201 м. Івано-Франківськ, Факультет природничих наук, 4 поверх (418 аудиторія)

Перелік освітніх програм, які реалізовує кафедра: ОП «Біологія та лабораторна діагностика»

Програма заходу:

• Зустріч учасників заходу та знайомство з переліком освітніх програм, що реалізовуються працівниками кафедри;
  • Знайомство з навчальними аудиторіями, лабораторіями, спеціалізованими кабінетами;
  • Знайомство з базами навчальної та виробничої практики;
  • Демонстрація анатомічних експонатів;
  • Демонстрація гістологічних мікропрепаратів при патологіях органів людини.