Скарбничка кафедри поповнилася ще одними сертифікатами!

Викладачі кафедри не полишають можливості вдосконалення своїх професійних знань та вмінь. З початком навчального року доцент кафедри Неля Долинко взяла участь у тематичних конференціях та семінарах, по закінченню яких отримала підтверджуючі сертифікати, а саме: науково-практичний семінар “Ендометрит та безпліддя. Експертний консиліум репродуктологів” (19 жовтня, м. Київ), всеукраїнська науково-практична конференція “Дніпропрофі. Мультимодальний підхід до профілактики, моніторингу та терапії професійних захворювань” (14-15 вересня, м. Дніпро), 4th IVF Worldwide online congress in reproductive medicine (1-3 October).  Також пройдено фахову онлайн-школу “Сучасна репродуктивна медицина в Україні та в міжнародних професійних спільнотах” (17 вересня, м. Київ).