І знову сертифікати!

Викладачі кафедри не полишають можливості здобути нові знання та навички в різноманітних галузях біології та медицини. На сьогодні онлайн-освіта є досить популярною, а інструментів по самовдосконаленню стає все більше.

Протягом року доцентка кафедри анатомії і фізіології Оксана Глодан успішно брала участь у тематичних конференціях та семінарах, по закінченню яких отримала підтверджуючі сертифікати, а саме: науково-практичний семінар “Ендометрит та безпліддя. Експертний консиліум репродуктологів” (19 жовтня, м. Київ), науково-практична конференція “Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології” (17-18 червня, м. Дніпро) та конференція з міжнародною участю “Поліморбідна патологія органів травлення” (4-5 листопада, м. Дніпро), фахова онлайн-школа “Сучасна репродуктивна медицина в Україні та в міжнародних професійних спільнотах” (17 вересня, м. Київ).