Доцент Неля Долинко пройшла підвищення кваліфікації у фаховій Школі Репродуктології

23 жовтня у Львові відбулася зустріч найкращих професіоналів з репродуктології, які розповіли про причини безпліддя та новітні методики боротьби з ним.
        Фахова Школа Репродуктології Medicover — це лекційний інтенсив основ допоміжних репродуктивних технологій з практичним курсом аспірації фолікулів. Крім фахових та змістовних лекцій, учасники Школи, в тому числі і доцент кафедри Неля Долинко, мали можливість побувати в операційній під час забору ооцитів, а також побачити, де і в яких умовах зберігається кріоконсервований матеріал.
        Зауважимо, що курс «Школа репродуктології» пройшов міжнародну сертифікацію CDP (Великобританія) та відповідає міжнародним вимогам ефективного, професійного вдосконалення працівників сфери репродуктології.