Сертифікати

В період карантину самоосвіта набула широкого поширення. Викладачі кафедри не полишають можливості здобути нові знання та навички в різноманітних галузях біології та медицини. Доцент Ірина Івасюк спільно з студенткою IV курсу Роксоланою Мізун взяли участь  у 4th Іnternational New York conference on evolving trends in interdisciplinary research & practices (May 2-4, 2021 Manhattan, New York City) з отриманням сертифікату.

Доцент Неля Долинко взяла участь у ІІ Online Congress on Future Innovations for Embryologists (4-5 June, 2021), у IV Національному конгресі з клінічної імунології, алергології та імунореабілітації (19-21 травня, 39 акад. год), у Міжнародному симпозіумі онлайн “Теорія та практика репродукції людини” (28-29 травня), а також прослухала лекційний курс “Де закінчується амбулаторна гінекологія і починається репродуктологія”.