Ще один профорієнтаційних захід за участю учнів Ліцею ім. Сабата!

19.05.2021 р. учні Ліцею імені Миколи Сабата (м. Івано-Франківськ) мали можливість стати учасниками навчально-профорієнтаційного вебінару, який для них провели доцентка кафедри анатомії і фізіології людини та тварин Неля Долинко спільно з доценткою кафедри біології та екології – Тетяною Микитин.  Захід складався з інформаційної частини про особливості навчання на освітній програмі  «Біологія та лабораторна діагностика» та практичної, яка демонструвала  основні аспекти вивчення анатомії статевої системи людини та застосування допоміжних репродуктивних технологій в процесі запліднення.

В ході вебінару учням було запропоновано взяти участь у командному конкурсному завданні з оцінки рівня засвоєння теоретичного матеріалу протягом уроку. За результатами проведеного конкурсу буде визначено переможців, які одержать заохочувальні призи!