День відчинених дверей Факультету природничих наук

18 квітня 2021 року працівниками кафедр Факультету природничих наук проведено профорієнтаційний захід – День відчинених дверей, до якого долучилося близько 60 абітурієнтів. Всі присутні мали унікальну можливість побачити навчальний процес зсередини, продемонстрований відповідними кафедрами.

В процесі роботи кожен абітурієнт зміг відвідати віртуальну кімнату, яка була облаштована як профорієнтаційний майданчик з наочною демонстрацією цікавих експериментів в галузі природничих наук, біології, а також цікавими майстер-класами з освітніх дисциплін, аграрних наук та продовольства. Абітурієнти ознайомилися з інформаційною складовою про умови вступу на освітні програми, переваги навчання та можливості працевлаштування.