До уваги абітурієнтів! Підготовчі курси!

ВАС ВІТАЄ

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ДВНЗ “ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА”

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує учнів 9-11 класів, випускників шкіл минулих років, студентів і слухачів професійно-технічних навчальних закладів і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації для поглибленого вивчення дисциплін і підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання на 5-, 4-, 3-, 2- місячні підготовчі курси, а також учнів 9 класів для підготовки до вступу в Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Мета підготовчих курсів – зробити доступною якісну довузівську підготовку, дати можливість слухачам систематизувати та підвищити свої знання, отримані в школі, адаптувати їх до вимог зовнішнього незалежного оцінювання та навчання в вищих навчальних закладах.

НАВЧАННЯ БАЗУЄТЬСЯ НА ШКІЛЬНИХ ПРОГРАМАХ ТА ПРОГРАМАХ ТЕСТІВ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ. Програма підготовки до ЗНО

Підготовчі курси проводяться провідними методистами університету, кандидатами наук, з таких предметів:

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА;

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ;

ІНОЗЕМНА МОВА (АНГЛІЙСЬКА, НІМЕЦЬКА,ФРАНЦУЗЬКА, ІСПАНСЬКА);

МАТЕМАТИКА

БІОЛОГІЯ;

ГЕОГРАФІЯ;

ФІЗИКА;

ХІМІЯ;

РИСУНОК ТА КОМПОЗИЦІЯ;

ХОРЕОГРАФІЯ.

Для чого потрібні підготовчі курси?

1. Навчаючись на курсах, Ви підвищите свій рівень знань для подальшого вступу до нашого Університету або до будь-якого іншого ВНЗ України.

2. Вас психологічно та організаційно підготують до незалежного тестування.

3. Ви отримаєте об’єктивну оцінку власних знань, випробуєте на собі унікальну систему проходження незалежного тестування.

4. Навчання здійснюється згідно з тематичними програмами Українського центру оцінювання якості освіти.

СПРОБУЙ СВОЇ СИЛИ НА ЗНО-ОНЛАЙН

На останньому занятті з кожного предмета абітурієнти проходять пробне оцінювання, результати якого зараховуються як підсумкове тестування.

МИ ПРОПОНУЄМО ТАКІ ФОРМИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВАС:

Стаціонарне навчання на підготовчому відділенні

(заняття проводяться по буднях з 16.00-19.00 2 рази на тиждень)

Підготовчі курси вихідного дня

(заняття проводяться по вихідних днях  з 9.00-16.30 2 рази на тиждень)

5-місячні – терміном навчання з 26 жовтня (100 год.)

4-місячні – терміном навчання з 9 лютого(50 год.)

2-місячні – терміном навчання з 1 березня (32 год.)

Дистанційні підготовчі курси

(заочна форма навчання, що передбачає навчання вдома з індивідуальними завданнями та он-лайн консультаціями наших фахівців).

Підготовчі курси для учнів 9-х класів для вступу в Івано-Франківський коледж

(заняття проводяться по вихідних днях  з 9.00-16.30 2 рази на тиждень. Початок навчання 1 березня 2021 р.)

Базовий рівень англійської мови з нуля (пропонуємо підготовчі курси базового рівня з англійської мови з отриманням сертифікату рівня А1 для учнів 8-11 класів, обсяг підготовки 75 – 50 год).

Випускникам курсів за умови отримання позитивної оцінки з підсумкової атестації додаються додаткові бали при вступі до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» на такі спеціальності:

• 014.04 Середня освіта (математика),
  • 014.05 Середня освіта (біологія),
  • 014.07 Середня освіта (географія),
  • 014.09 Середня освіта (інформатика),
  • 091 Біологія,
  • 101 Екологія,
  • 102 Хімія,
  • 103 Науки про Землю,
  • 104 Фізика та астрономія,
  • 105 Прикладна фізика та наноматеріали,
  • 111 Математика,
  • 112 Статистика,
  • 132 Матеріалознавство,
  • 201 Агрономія,
  • 205 Лісове господарство.

Для зарахування на підготовчі курси Вам потрібно:

– написати заяву (до заяви додається копія 1, 2 та 11 сторінок паспорта або копія свідоцтва про народження з однією фотокарткою 3х4 см);

– оплатити вартість навчання.

Реєстрація: