Підсумки засідання Державної екзаменаційної комісії

У грудні на кафедрі анатомії і фізіології людини та тварин відбувся перший випуск студентів-магістрів освітньої програми “Лабораторна діагностика” денної та заочної форм навчання.

Онлайн засідання екзаменаційної комісії проводили за допомогою платформи Cisco Webex 17, 18 та 21 грудня. У склад комісії ввійшли: голова комісії – кандидат біологічних наук, доцент Глодан Оксана Ярославівна, члени комісії – доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри Грицуляк Богдан Васильович та кандидат біологічних наук, доцент Случик Ірина Йосипівна.

Варто зазначити, що студенти на високому науково-практичному рівні представили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на поставлені запитання. Всі випускні роботи отримали високі оцінки, а самим студентам присвоєно освітній рівень “магістр” зі спеціальності “091 Біологія”.

Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажає подальших життєвих здобутків!