Атестація 2020. Підведення підсумків

25 червня успішно завершила роботу екзаменаційна комісія спеціальності 091 Біологія (Лабораторна діагностика). У зв’язку з продовженням карантину, цьогоріч атестація бакалаврів відбувалася через онлайн платформу Cisco Webex Meetings та включала письмову та усну компоненту. Це стало неабияким викликом для студентів та членів екзаменаційної комісії. Вміння швидко пристосовуватися до нових умов та працювати в команді надало нам неоціненний досвід.

Студенти показали дуже добрі знання під час складання комплексного екзамену з біології та захисту бакалаврських робіт. В результаті екзаменаційною комісією було прийнято рішення присвоїти 27 студентам денної та заочної форми навчання кваліфікацію лаборант (біологічні дослідження) та видати диплом бакалавра за спеціальністю 091 Біологія, освітньо-професійна програма Лабораторна діагностика.

Колектив кафедри щиро вітає студентів із успішною атестацією та бажає професійного зростання!