Здобутки викладачів

?? Якщо у вас з’явився вільний час – проведіть його з користю! А найкращий спосіб – це  саморозвиток та самовдосконалення. Викладачі кафедри анатомії та фізіології людини та тварин не зупинилися на одній Coursera: online вебінари та конференції, курси підвищення кваліфікації, науково-практичні симпозіуми. Все це для здобуття нових знань та вмінь в абсолютно різних сферах освіти і науки: “How to successfully write a researh paper?”, “Природничі дисципліни: навчаємо дистанційно”, “The new normal education post Covid-19”, “Школа ендокринології для лікарів загальної практики – сімейної медиции”, “Жінка ХХІ-століття: гормональний профіль щастя. Чи можливо це в умовах сучасності”, “Мистецтво лікування”, “ДРТ: нові тенденції та перспективи у майбутньому”.