Старший викладач кафедри Неля Долинко пройшла курс тренінгів центру “Агенти змін”

19 грудня відбувся заключний тренінг із серії тренінгів з управління різними типами проектів. За весь цей період його учасники ознайомилися з особливостями підготовки мяких/соціальних проектів, твердих/ інвестиційних проектів, проектів індивідуальної мобільності/партнерства, інноваційних /дослідницьких проектів. Сьогоднішій тренінг було присвячено особливостям міжнародних та транскордонних проектів. Його провели Тетяна Солоджук та Михайло Статкевич. Говорили про грантові джерела фінансування, їх пошук, а також бюджетування проектів.

Захід завершився врученням сертифікатів учасникам тренінгової програми, серед яких була старший викладач кафедри Неля Долинко. Протягом семестру учасники мали чудову можливість одержати навички у підготовці та написанні проєктів, відвідуючи тренінги та семінари, проведені кваліфікованими фахівцями Проєктно-освітнього центру “Агенти змін”.