3-й науковий пікнік в Богородчанській школі №1.

3 жовтня відбувся профорієнтаціний інтерактивний захід на базі Богородчанської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.  у смт. Богородчани, гаслом якого було “Розум – ось справжня сила”.  Вже традиційно Факультет  природничих наук привертає чимало охочих побачити та взяти участь у наукових майстер-класах, які демонструють наші студенти під керівництвом викладачів, в тому числі і старшим викладачем кафедри анатомії і фізіології людини та тварин Неонілою Долинко.

Фараонові змії, дим без вогню, пінний фонтан, мікропрепарати біологічних систем, гербарії та колекції представників фауни… Все це та ще багато цікавого демонстрували викладачі та студенти Факультету природничих наук на третьому науковому пікніку в Богородчанській школі №1.