Проведено чергове заняття наукового гуртка “Школа лабораторної діагностики”

У суботу 16 березня проходила Школа лабораторної діагностики для школярів (Бурштинська ЗОШ №2, Івано-Франківська ЗОШ №1 ) під керівництвом к.б.н., доц. Оксани Глодан , яку вже традиційно організовує кафедра анатоміі і фізіології людини та тварин. Учасники ознайомилися з методами вітальних та поствітальних досліджень, методикою фарбування мікропрепаратів, навчилися власноруч виготовляти нативні препарати, мазки крові, еякуляту, фіксувати та забарвлювати їх. Учасники отримали багаж знань як з теоретичної так і практичної частини. Вивчили морфологію клітин: еритроцитів , нейтрофілів, еозинофілів, базофілів, лімфоцитів, моноцитів та сперматозоїдів. Після практичної роботи учасники обговорити отриману інформацію та поділитися враженнями від почутого і побаченого. Наступна зустріч відбудеться в квітні. Чекаємо всіх бажаючих !