Залучення студентів до науково-публікаційної діяльності

17 березня 2021 р. на базі Харківського Національного фармацевтичного університету відбулася науково-практична міжнародна конференція з дистанційною участю “СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ КЛІНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ У ДІАГНОСТИЦІ ХВОРОБ ЛЮДИНИ ТА ТВАРИН“, в якій взяли участь викладачі та студенти кафедри: д.м.н., проф. Богдан Грицуляк, к.м.н., доц. Володимир Грицуляк, к.б.н., доц. Неля Долинко та студентки IV курсу освітньої програми “Лабораторна діагностика біологічних систем”.

На конференції розглядалися актуальні питання фармацевтичної, медичної та ветеринарної практики, лабораторної діагностики в клінічній та експериментальній медицині, антибіотикорезистентність мікроорганізмів та засоби боротьби з нею, патогенез, діагностика та лікування бактеріальних та вірусних захворювань, епідеміологія інфекційних хвороб, клінічна та лабораторна імунологія і алергологія, управління якістю в діагностичних лабораторіях.