Виробнича практика магістрів освітньої програми “Лабораторна діагностика”

Виробнича практика відіграє ключову роль у професійному зростанні. Основною метою виробничої практики є закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих студентами в процесі вивчення певного циклу теоретичних дисциплін, практичних навичок, ознайомлення безпосередньо в установі, організації з виробничим процесом і відпрацювання вмінь і навичок з метою виконання лаборторного дослідження, а також збір фактичного матеріалу для виконання наукових робіт. Практика дає всебічне вивчення діяльності однієї з експериментальних медичних лабораторій, закріплює та розширює знання, одержаних студентами при вивченні загальних та спеціальних дисциплін. Статистичні дані, отримані в ході роботи, можна використати для виконання кваліфікаційної роботи.

У період з 25 січня по 19 лютого студенти-магістри першого року навчання (денної та заочної форм) освітньої програми Лабораторна діагностика проходили виробничу практику  у лабораторіях медичних установ міста та області.

• Виробнича практика (магістри) 2021 р.

Захист виробничої практики