Вручення дипломів магістрам

Ось і настала така довгоочікувана мить для наших магістрів! Півтора роки навчання і ви уже не просто випускники, а дипломовані фахівці, колеги. Отриманий Вами диплом – це не просто документ, а підтвердження наполегливого навчання, плідна студентська наукова робота, старт в майбутнє.

Ми щиро вдячні вам за те, що місцем свого професійного і духовного встановлення ви обрали Прикарпатський університет імені Василя Стефаника. Зараз оглядаючись на все пережите разом, хочеться побажати Вам не втрачати амбіцій, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і свої можливості. З упевненістю можемо заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи!

Вітаємо Вас з випуском! Удачі в підкоренні нових вершин!