Передзахист дипломних робіт

Сьогодні, 30 травня в режимі онлайн на кафедрі анатомії і фізіології людини та тварин відбувся попередній захист дипломних робіт на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» студентів освітньої програми “Лабораторна діагностика”. Присутніми були голова, члени та секретар атестаційної комісії, наукові керівники, а також всі студенти ІV курсу денної та заочної форми навчання.

Метою проведення попереднього захисту роботи на кафедрі є:

• перевірка дотримання вимог щодо змісту роботи (виходячи з наданого завдання) та її оформлення;
  • перевірка готовності автора до захисту роботи в ДЕК (вільне володіння матеріалом дипломного дослідження, здатність правильно відповідати на питання стосовно роботи та результатів дослідження, наявність демонстраційного матеріалу для публічного захисту роботи).

Кожен студент спробував себе у ролі доповідача. Комісія ознайомилася з ходом виконання дипломних робіт,  оцінила якість проведеної студентом роботи та за необхідності надала рекомендації щодо доопрацювання.