Вітаємо!

З нагоди ювілею Прикарпатський національний універсистет відзначив найкращих студентів, які здобули призові місця на Міжнародних і Всеукраїнських студентських інтелектуальних змаганнях та їх наукових керівників, які підготували переможців.

Грамотою також нагороджено і студентку-магістрантку кафедри анатомії і фізіології людини та тварин Кравець Марію за активну науково-дослідну роботу, популяризацію досягнень наукових колективів університету, а також з нагоди святкування Дня університету. Було відзначено грамотою і її наукового керівника – кандидата біологічних наук, старшого викладача кафедри анатомії і фізіології людини і тварин Долинко Нелю Петрівну за активну науково-дослідну роботу зі студентами та вклад у формування майбутніх науковців університету.

Отож, ще раз вітаємо наших науковців і бажаємо подальших успіхів, наукових звершень та яскравих ідей!

Наказ №95-к від 13 травня 2020 року про нагородження