Студенти-магістранти завершили проходження виробничої практики

Наприкінці лютого відбувся захист матеріалів виробничої практики студентів денної та заочної форми навчання ОР “магістр”.  У циклі професійної підготовки лаборантів важлива роль належить саме виробничій практиці, яка є необхідним етапом підготовки спеціалістів, які здатні володіти сучасними методами дослідження та обладнання.

Базами практики послужили КНП «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради», КНП “Центральна міська клінічна лікарня”, КНП “Обласна клінічна лікарня”, КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня”, КНП “Прикарпатський наркологічний центр”, а також КДЛ “Медлюкс”, КНП”Бучацька центральна районна лікарня”, КНП “Рожнятівська центральна районна лікарня” та ін. Саме тут майбутні фахівці мають змогу вдосконалити свої професійні навички у процесі постановки дослідження та інтерпритації результатів клініко-лабораторних досліджень.