Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології

8 лютого відбувся практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, який проходив на базі  кафедри біології та екології за участі викладачів кафедри анатомії і фізіології людини і тварини, а також фахівців Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Науковці та викладачі кафедр запропонували учасникам предметної олімпіади 8 непересічних лабораторних робіт, максимально наближених до практик IV етапу Всеукраїнської та Міжнародної олімпіади з біології. Тематика робіт включала завдання з ботаніки, зоології, анатомії людини, біохімії, аеропалінології, кладистики та екології.

Зокрема, для восьмикласників було запропоновано виконати дві лабораторні роботи. Перша, запропонована доценткою Вікторією Гнєзділовою, полягала у дослідженні мікроскопічної будови коренеплодів буряка та моркви, а друга, розроблена старшою викладачкою Нелею Долинко, – знанні кісток скелету людини.

Варто зазначити, що усі учасники туру успішно справилися із завданнями. За результатами оцінювання переможці представлятимуть Івано-Франківщину на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, яка незабаром відбудеться в Одесі.