Доцент кафедри взяла участь в Міжнародній конференції

Доцент кафедри анатоміі і фізіології людини та тварин Оксана Глодан взяла участь в міжнародній конференції: “Теорія і практика міжнародної педагогічної мережі PILGRIM”, де мала можливість послухати доповіді гостей з Австрії, зокрема, засновника мережі PILGRIM – проф. Йогана Кіш та дійсного президента – проф. Генріха Кріббель, а також інших професорів, які виступили з доповіддю про систему освіти та релігійної педагогіки в Австрії. Доцент Оксана Глодан також відвідала workshop “Система освіти в Австрії outdoor” проф. Клауса Карпф.

Керуючись гаслом інституції PILGRIM «живучи свідомо – творимо майбутнє», ми ще на один крок наблизились до готовності змінити сучасність та прагнення реально творити це майбутнє у взаєморозумінні, співпраці, єдності та живій вірі, яка є основою сталого розвитку будь-якого суспільства.