На базі навчальної гістологічної лабораторії кафедри анатомії і фізіології людини та тварин студенти ІІІ курсу денної та заочної форм навчавння під керівництвом доцента Івасюк Ірини пройшли навчальну практику. Під час практики студенти мали змогу ознайомитись з роботою лабораторії, переглянути гістологічні та цитологічні препарати. В процесі практики була організована екскурсія в Анатомічний музей морфологічного корпусу Івано-Франківського національного медичного університету, де закріпили знання по тем і “Остеологія” та “Способи зберігання макропрепаратів”.
Студенти ІІІ курсу пройшли навчальну практику
![](https://kaflt.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/25/2022/10/зображення_viber_2022-10-01_16-53-37-657-1024x768.jpg)