Проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”

Американські Ради з міжнародної освіти впроваджують проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”. Запрошуємо долучитися до запланованих заходів. 

ПРОГРАМА

  1. Конференція «Форум вищої освіти», яка буде проходити 24 квітня, 11.00-16.00 онлайн. Детальніше про конференцію дивіться тут. Для участі необхідно зареєструватися за цим посиланням (також форма реєстрації доступна на сайті конференції, вказаному вище).
  2. Вебінар «Як створити центр забезпечення якості освіти – досвід Університету Ватерлоо», 27 квітня о 16.00. Лекторка – Аманда МакКензі, директорка із забезпечення якості освіти (освітніх програм) в Університеті Ватерлоо, Онтаріо, Канада. Вебінар проходитиме онлайн на платформі Zoom  https://us02web.zoom.us/j/87400180585 . Просимо попередньо зареєструватися за цією формою. Детальна інформація доступна тут
  3. Круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та практики”, який розпочнеться 29 квітня о 10.00 і триватиме до 13.00. Місце проведення – онлайн, Youtube: https://youtu.be/xYDvLIwlzDk Для участі просимо попередньо зареєструватися за цією формоюПрограма круглого столу .